Вибух зварювання мідь / алюмінієва пластикова плита

Вибух зварювання мідь / алюмінієва пластикова плита

Деталі доставки: протягом 35-45 днів після отримання депозиту. Специфікації З'єднувальні вироби зварювальні мідь / алюміній. 2. Високий тепловий опір. 3. Висока провідність. Безкоштовний зразок. Короткий опис. Металевий сплав з міді-алюмінію звичайно використовується в електричних перехідних швів як термінал для. ..

Function

Деталь доставки:

Протягом 35-45 днів після отримання депозиту

Технічні характеристики

  1. Вибухозалежні перехідні суміші з міді та алюмінію

2. Висока термостійкість

3.Висока провідність

4. Безкоштовний зразок

Короткий вступ

Мідно-алюмінієвий металевий шар звичайно використовується в електричних перехідних швів як термінал для електропередачі, контактор в електролізер.

У будь-якому випадку, коли різнорідні матеріали повинні бути підключені електрично, повинно бути зростання електричного опору, що спричиняє високу температуру, над електрикою. Ці проблеми можуть бути вирішені за допомогою вибухонебезпечного звареного металевого сплаву Al-Cu, оскільки в інтер'єрі між алюмінієм і міді не виникає електричного опору.
Shenao Materail має досвід у виробництві високоякісної вибухозахищеної мідної та алюмінієвої пластикової плити. У нас є професійна фабрика, яка займається розробкою та виробництвом вибухозахищеної мідної та алюмінієвої пластикової плити. Ласкаво просимо, щоб зв'язатися з нашою компанією.
Hot Tags: Вибухова зварювальна пластина з міді / алюмінію, Китай, постачальники, завод, компанія
Супутні товари
Зв'язатися з нами
Баоджі Shenao Materail Co., Ltd

Адреса: Промисловий парк Qinganbao, High-Tech Розробка зони, Баоцзі, Шеньсі

Телефон: +86-917-3380538

Факс: +86-917-3816810

Електронна пошта: zh@baojiti.com.cn

Баоджі Shenao Materail Co., Ltd
foottop